Strona główna arrow Talony Towarowe arrow Na mecie z Hitpolem!
Na mecie z Hitpolem!

22 czerwca na stadionie OSiR w Gorlicach odbyła się kolejna edycja Mini Biegu Naftowego z Hitpolem!

 

Rekordowa ilość ponad 450 biegaczy w przedziale wiekowym od 2 do 16 lat dotarła z nami na metę! Ogromne zaangażowanie uczestników podczas biegu w lejącym się z nieba żarze zostało w tym roku nagrodzone masą atrakcji czekających na mecie! Dzięki Wysowiance, lodom Koral i Algida mogliśmy odrobinę schłodzić młodych biegaczy. Ponadto możliwość darmowego skorzystania z atrakcji: kul wodnych, euro bungee, trampoliny bądź zjeżdżalni, animacje kulturalne oraz przewidziany dla każdego upominek na mecie, to wszystko czekało na sportowców. Na zwycięzców w każdej z kategorii czekały także atrakcyjne nagrody.

W tym roku postanowiliśmy każdemu zapewnić możliwość zdrowego spędzenia popołudnia. Oprócz aktywności fizycznej najmłodszych, dzięki firmie Dar Med mogliśmy rodzicom naszych milusińskich wykonać bezpłatne badania wzroku, zmierzyć ciśnienie oraz poziom glukozy we krwi.

Sieć Hitpol od wielu lat wspiera i propaguje akcje na rzecz zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, stąd współpraca ze Stowarzyszeniem "Maraton" Gorlice, które jest organizatorem licznych imprez sportowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich kibicom za wspólne - aktywne spędzenie czasu i serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepów Sieci Hitpol!

Do zobaczenia na mecie w przyszłym roku!

 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 
 

 

 


KONTAKT Z NAMI

38-300 Gorlice, ul. 11-go Listopada 48
tel./fax: 018 35 40 791

e-mail: hitpol@hitpol.pl

skype: hitpol.gorlice (godz. 8 - 16)

Jeśli w trakcie współpracy pojawił się problem zobacz,kto pomoże Ci go rozwiązać

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE

mapa


 


| Aktualności | Porady Hitpola | Przepisy Hitpola | Dokonania Hitpola | Talony Towarowe | Hitpol dla dzieci | Talony hitpola |

Wszelkie prawa zastrzeżone © HITPOL 2008