Nowy Sklep Hitpol w Kwiatonowicach

22 lutego pod szyldem Sieci Hitpol otworzył się nowy Sklep zlokalizowany w Kwiatonowicach 17! To już kolejna placówka Właściciela, którą otworzył z Siecią Hitpol.

W trakcie otwarcia Klienci mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji, degustacji wędlin od marki Laskopol oraz innych niespodzianek. Jedną z nich było zorganizowanie gier i zabaw dla najmłodszych Klientów, które prowadzone były przez animatora i Jeżyka Hitka. Najmłodsi Klienci otrzymali także słodkie upominki.

Sklep Hitpol w Kwiatonowicach oferują przestrzeń sprzedażową o wielkości ponad 116 m2. Naszym Klientom zapewniamy bogaty wybór produktów oraz serdeczną i profesjonalną obsługę. Ponadto, w naszym sklepie dostępne są liczne usługi dodatkowe, umożliwiające wygodne i kompleksowe zakupy. Klienci mogą kupić hot-doga, świeże ciasta oraz świeże pieczywo od należącej do Właścicieli sklepu – Cukierni Wal.

Sklep Hitpol to bogata oferta asortymentowa oraz miła i profesjonalna obsługa. W placówce dostępne są także liczne usługi dodatkowe, które umożliwią Konsumentom wygodne zakupy.

Placówka uczestnicy również w sieciowym programie lojalnościowym – Programie Dobrego Klienta, który umożliwia Konsumentów wymianę punktów zebranych podczas zakupów na nagrody w postaci bonów.

Nowy Właściciel zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 20:00 oraz w niedzielę handlową: 08:00 – 16:00.

Dziękujemy za wybór i zapraszamy na udane zakupy!

Podczas otwarcia zadbano także o zachowanie wszelkich niezbędnych środków ostrożności.

 


Przeczytaj poprzednie