Dołącz do nas! Franczyza z Siecią Hitpol

Prowadzisz sklep spożywczy lub chcesz założyć własną działalność? Wyróżnia Cię motywacja i nieustanna chęć rozwoju? Jesteś gotowy na zmiany? Wybierz ofertę franczyzową Hitpol, a niezbędne umiejętności nabędziesz dzięki naszym specjalistom. Ich wiedza i doświadczenie będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie prowadzenia działalności handlowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wybierz sprawdzony sposób na Twój Biznes!

Bernard Baran

Kierownik Rozwoju Sieci

*Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Justyna Krężołek Firma Handlowo-Usługowa „Hitpol”, ul. 11 listopada 48, 38-300 Gorlice (Administrator moich danych osobowych), w celu należytej i prawidłowej obsługi wysłanego zapytania.

Wiem, że:
– mogę żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia. Mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. – szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.

Firma Handlowo Usługowa Hitpol powstała w 2000 roku. Jest w całości Polską marką z polskimi korzeniami i kapitałem, co pozwala na doskonałe zrozumienie polskiego konsumenta i rynku. Głównym obszarem działania Sieci są województwa małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

Hitpol jest siecią franczyzową, zrzeszającą niezależnych przedsiębiorców. Ścisła współpraca pomiędzy podmiotami oparta jest o sprawdzony model zarządzania placówkami handlowymi pod wspólnym szyldem. Już teraz skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę franczyzową!

Priorytetem Sieci Hitpol jest zadowolenie Partnerów biznesowych i Klientów detalicznych, dlatego też gwarantujemy wsparcie, skuteczne i jednolite standardy, szkolenia, kompleksowe zaplecze marketingowe oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

Wybierz bezpieczny i sprawdzony pomysł na Twój biznes!

CZAS NA ROZWÓJ, CZYLI HITPOL W LICZBACH!

120Zaczęliśmy w 2000 roku – w Gorlicach, na ul. Piekarskiej, a teraz pod szyldem Hitpol działa ponad 120 sklepów!
120 tyś. m^2Łączna powierzchnia sprzedażowa sklepów to 20 000 m2.
150Średni metraż sklepów to 150 m2.

FORMAT:

Przed otwarciem, Sieć weryfikuje i ocenia uwarunkowania danej placówki handlowej. Pod uwagę brane są: metraż sali sprzedażowej, asortyment, wyposażenie, aktualny stan obiektu, a także możliwość jego modernizacji i wprowadzenia dodatkowych udogodnień dla Klienta. Na właściwe nadanie kategorii pozwala szczegółowa i rzetelna weryfikacja stanu jakości placówki i jej otoczenia rynkowego.

Sieć Hitpol posiada dwa formaty placówek:

  • Sklepy
  • Delikatesy

ZYSKAJ KOMPLETNY PAKIET KORZYŚCI

1Wspólny sukces
2Gotowy pomysł na biznes
3Zmniejszenie kosztów wynikających z prowadzenia placówki handlowej
4Współpraca franczyzowa oparta na sprawdzonej koncepcji
5Atrakcyjne warunki handlowe dla wszystkich uczestników Sieci
6Profesjonalne wsparcie i kompleksowe szkolenie
7Zarządzanie asortymentem i ceną
8Wspólna koncepcja marketingowa
9Akcje marketingowe i doświadczony, rzetelny marketing
10Narzędzia i wsparcie IT
11Spójna wizualizacja
12Akcje promocyjne i programy konsumenckie
Konkurencyjna oferta handlowa dla konsumentów
14Udział w budowaniu polskiej sieci
15Wiarygodność na rynku FMCG

ETAPY PRZYŁĄCZENIA DO SKLEPU HITPOL

Krok 1
Wizyta Kierownika Rozwoju Sieci, Inwentaryzacja sklepu, Przedstawienie oferty współpracy franczyzowej.
Krok 2
Omówienie i podpisanie umowy franczyzowej.
Krok 3
Przygotowanie obiektu: Projekt i aranżacja, Wyposażenie sklepu, Montaż reklamy, Instalacja systemu IT, Wizyta Kierownika Regionalnego, Konsultantki, Branżystki: Zatowarowanie, Pomoc w ułożeniu towarów wg standardów Sieci, Szkolenie pracowników Sieci.
Krok 4
Otwarcie placówki!
Krok 5
Działalność pod szyldem Hitpol, Wizyty doradcze, Akcje promocyjne i programy lojalnościowe, Współpraca z dostawcami sieciowymi, Audiomarketing, Platforma E-learningowa, Plansze na monitory.

Obecnie funkcjonuje około 120 sklepów pod szyldem Hitpol. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!