Program dobrego klienta

Karta Dobrego Klienta

Sięgnij po więcej!

Weź udział i zapunktuj wyjątkowe nagrody! Program Dobrego Klienta to program lojalnościowy Sieci sklepów Hitpol!

 

 

Zapunktuj swoje zakupy na Karcie Dobrego Klienta i zyskaj dodatkowe bonusy!

Program Dobrego Klienta to program lojalnościowy Sieci Hitpol. Dołącz do Programu, podczas zakupów zbieraj Punkty, a następnie wymieniaj je na Bonusy! To proste i szybkie!

Cały czas ulepszamy Program PDK - już teraz będziesz mógł odebrać swój Bon od ręki! Wystarczy, że podczas zakupów poinformujesz o tym Kasjera, a Bon zostanie wydrukowany razem z Twoim paragonem. Sprawdź zasady Programu Dobrego Klienta w Regulaminie.

Rozwijamy się dla Ciebie! Już niedługo startujemy z aplikacją mobilną „Mój Hitpol” dla Klientów Programu PDK!

Hitpol - program dobrego klienta

Dowiedz się ile punktów zebrałeś

Wpisz numer Karty Dobrego Klienta i sprawdź swoje saldo punktowe!

Po poprawnym wpisaniu numeru karty, w tym miejscu wyświetli się informacja o ilości punktów, które się na niej znajdują.
Karta Dobrego Klienta Hitpol

Jak dołączyć do programu dobrego Klienta?

Przy zakupie w sklepach Hitpol, odbierz Kartę Dobrego Klienta i rozpocznij zbieranie Punktów! Już teraz zapunktuj zakupy! Punkty naliczane są od wartości paragonu min. 40 zł według zasady 10 zł = 1 pkt.

W trakcie zakupów podaj Kartę Kasjerowi. Naliczy Punkty na Twoje saldo! Liczbę Punktów możesz sprawdzić na każdym paragonie, jeśli podczas zakupów Karta została zeskanowana przez Kasjera.

Gdy uzbierasz odpowiednią liczbę Punktów, poproś Kasjera o wymianę Punktów na Bon! Po zweryfikowania Twojego salda punktowego przez Kasjera – razem z paragonem zostaje wygenerowany i wydrukowany Bon!

Bon możesz zrealizować przy kolejnej transakcji zakupowej w sklepie, w którym został wydany Bon! Pamiętaj, że termin ważności Bonu to 90 dni.

Dowiedz się więcej

REGULAMIN PROGRAMU DOBREGO KLIENTA

LISTA SKLEPÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROGRAMIE

PLAKAT - ZAPUNKTUJ ZAKUPY! SPRAWDŹ JUŻ TERAZ