Wygraj zestaw pełen smaków Profi – Konkurs – Zakończony

Razem z marką Profi przedłużamy Majówkę! Wyrusz w podróż pełną smaków i wygraj kosz z produktami oraz gadżetami Profi – zestaw idealny na wymarzony wypad! Nowe miejsca tylko czekają na odkrycie. Góry, egzotyczne kraje, gorąca plaża czy kemping nad jeziorem? Jaki kierunek wybierzesz?

Kup w sklepie Hitpol wybrany produkt marki Profi oraz opisz swoją wymarzoną podróż!

Odpowiedzi wraz z kopią paragonu (zdjęciem lub skanem) wyślij na adres: kontakt@hitpol.pl

Nagrody do wygrania:

5 x koszy z produktami i gadżetami Profi

Termin obowiązywania konkursu: 06.05. – 20.05.2019


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo ciekawych i inspirujących odpowiedzi! Konkurs wygrywają:

Agnieszka Jasek, Jadwiga Guzik, stokrotka1213, Marzena Ciślak, Mariusz Matus.

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.


Regulamin konkursu

 

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.


Przeczytaj poprzednie