Słodkie Walentynki z Wawelem – konkurs! Zakończony!

Dzień Zakochanych to wyjątkowy czas na słodkie prezenty! Czekolada to idealny upominek dla ukochanej osoby, uznawana za symbol miłości i najbardziej znany afrodyzjak na świecie. Już jeden kawałek czekolady od razu poprawia nastrój i daje nam chwilę przyjemności tylko dla siebie! Dlatego razem z firmą Wawel mamy dla Was Walentynowy konkurs z czekoladą w roli głównej! Poczuj miłość do czekolady i weź w nim udział:

ZADANIE KONKURSOWE:

Kup w sklepie Hitpol minimum 2 czekolady firmy Wawel*, odpowiedz na pytanie: Którą czekoladę firmy Wawel lubisz najbardziej i dlaczego? i wygraj:

1 x zestaw składający się z: Słuchawki douszne JBL Tune 220 TWS, Voucher 30 zł do sklepu internetowego Słodki Wawel.

1 x zestaw składający się z: Smartband HUAWEI Band 4 Pro, Voucher 30 zł do sklepu internetowego Słodki Wawel.

3 x zestaw składający się z: Voucher 30 zł do sklepu internetowego Słodki Wawel.

Zgłoszenie wraz z dowodem zakupu (w postaci zdjęcia lub skanu paragonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij na adres: kontakt@hitpol.pl 

Termin obowiązywania konkursu: 01.02 – 14.02.2021 r.


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo inspirujących odpowiedzi. Skontaktujemy się z Laureatami e-mailowo z informacją o wygranej.

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


*Produkty firmy Wawel biorące udział w konkursie:

Czekolada Wawel Gorzka Bez Dodatku Cukru 100g, Czekolada Wawel Mleczna 100g, Czekolada Wawel Mleczna Bez Dodatku Cukru 100g, Czekolada Wawel Krówkowa 100g, Czekolada Wawel Dark 90% 100g, Czekolada Wawel Malaga 100g, Czekolada Wawel Kasztanki 100g, Czekolada Wawel Tiki Taki 100g, Czekolada Wawel Krakowska Gorzka 100g, Czekolada Wawel Tiramisu 290g, Czekolada Wawel Crunchy Coco 278g, Czekolada Wawel Big Milk 100g, Czekolada Miętowa 100g.

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.

Regulamin Konkursu.

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.


Przeczytaj poprzednie