Wielkie Wielkanocne gotowanie z Jamar – nagrody za produkty! Zakończony!

Wielkanoc to czas niezwykły, gdy co roku razem z bliskimi chcemy wrócić do tradycyjnych świątecznych smaków. W każdym domu zaczyna się wielkie wielkanocne gotowanie! Dlatego razem z marką Jamar zapraszamy Was do kulinarnego konkursu, w którym przypomnicie sobie swoje ulubione świąteczne potrawy!

ZADANIE KONKURSOWE:

Kup w sklepie Hitpol dowolne produkty marki Jamar za min. 10 zł, zachowaj paragon i odpowiedz:

Jaka jest Twoja ulubiona wielkanocna potrawa i dlaczego?

NAGRODY w naszym świątecznym konkursie:

2 x BOSCH Robot planetarny MUM 4426

3 x Blender Bezprzewodowy BlendyGo

Termin obowiązywania konkursu: od 12.03. godz. 00.00 – do 06.04.2021 r. godz. 23.59


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo inspirujących odpowiedzi. Skontaktujemy się z Laureatami e-mailowo z informacją o wygranej.

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


Zgłoszenie wraz z dowodem zakupu (w postaci zdjęcia lub skanu paragonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij na adres: kontakt@hitpol.pl

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść  Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom.

Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.

Regulamin Konkursu.

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek


Przeczytaj poprzednie