Mikołajkowy Konkurs z Wawel – w KRÓLEWSKIM STYLU – Zakończony!

Mikołajki tuż, tuż, a my razem z marką Wawel mamy dla Was mikołajkowy konkurs w królewskim stylu! Każdy z nas ma swoje ulubione smaki, które zna od dzieciństwa i które kojarzą nam się ze świętami. Zachęcamy Was do podróży w czasie – gdy na stole królowały dania mamy i babci, a Wy czekaliście na prezenty i podjadaliście cukierki wiszące na choince! Wysyłajcie do nas swoje odpowiedzi, a my wybierzemy najlepsze!

ZADANIE KONKURSOWE:

Kup w sklepie Hitpol Królewskie Mleczko, dokończ zdanie: „Słodycze, które kojarzą mi się z dzieciństwem i Świętami Bożego Narodzenia to…” i wygraj:

3 x Głośnik mobilny JBL Clip3, Kubek termiczny Wawel, Voucher 30 zł do sklepu internetowego Słodki Wawel

2 x Kubek termiczny Wawel, Voucher 30 zł do sklepu internetowego Słodki Wawel

5 x Voucher 30 zł do sklepu internetowego Słodki Wawel

Zgłoszenie wraz z dowodem zakupu (w postaci zdjęcia lub skanu paragonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij na adres: kontakt@hitpol.pl

Termin obowiązywania konkursu: 23.11 – 06.12.2020


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo ciekawych i inspirujących odpowiedzi! Skontaktujemy się z Laureatami e-mailowo z informacją o wygranej.

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.

Regulamin Konkursu.

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek


Przeczytaj poprzednie