Święta pełne smaku z marką Kamis – wygraj zestaw garnków i wiele innych nagród! Zakończony!

Razem z nami otul się świąteczną radością i zapachem świątecznych przypraw! Zimowe wieczory z migoczącą choinką w tle najlepiej smakują z rozgrzewającą herbatą i pysznymi świątecznymi pierniczkami – czyż nie jest to magiczny czas? Zdecydowanie tak! Nie ma nic lepszego niż dom pachnący świętami! Dlatego razem z marką Kamis mamy dla Was konkurs – weź udział i poczuj świąteczny klimat!

ZADANIE KONKURSOWE:

Kup w sklepie Hitpol dowolne produkty marki Kamis za min. 5 zł, zachowaj paragon i odpowiedz na pytanie:

Jaka przyprawa marki KAMIS najbardziej kojarzy Ci się ze świętami i dlaczego?

NAGRODY w naszym świątecznym konkursie:

10 x Zestawy garnków Gerlach Ambiente 10 elementów + torby na zakupy i zestawy przypraw Kamis.

9 x Pojemników na LunchBox N’oveen LB420 + torby na zakupy i zestawy przypraw Kamis.

Zgłoszenie wraz z dowodem zakupu (w postaci zdjęcia lub skanu paragonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij na adres: kontakt@hitpol.pl

Termin obowiązywania konkursu: 17.12.2020 r. – 06.01.2021 r.  


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo inspirujących odpowiedzi – każde z nich miało w sobie magię Świąt! Skontaktujemy się z Laureatami e-mailowo z informacją o wygranej.

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.

Regulamin Konkursu.

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.


Przeczytaj poprzednie