Konkurs Woseba – wyjątkowa kawa, wyjątkowe wspomnienia! Zakończony!

Wyjątkowo aromatyczny konkurs tylko z marką Woseba i Siecią Hitpol, w którym możesz grać o nagrody idealne dla wszystkich kawoszy! Do wygrania ekspresy przelewowe, młynki do kawy, dzbanki filtrujące oraz pełne smaków zestawy kaw Woseba. Wystarczy, że usiądziesz z filiżanką kawy i wrócisz do swoich ulubionych wspomnień …

ZADANIE KONKURSOWE:

Kup w sklepie Hitpol dowolną kawę Woseba, zachowaj dowód zakupu, dokończ zdanie: Moje wyjątkowe zimowe wspomnienie z kawą Woseba… i wygrywaj nagrody!

DO WYGRANIA:

2 ZESTAWY: Ekspres przelewowy DeLonghi ICM15210.1, Młynek do kawy DeLonghi KG 40, Dzbanek filtrujący Brita Aluna oraz pakiet 3 kaw Woseba, tj. Woseba Bio Organic kawa ziarnista 500 g, Woseba Bio Organic kawa mielona 250 g, Mocca Fix Gold kawa mielona w puszce 500 g.

1 ZESTAW: Ekspres przelewowy DeLonghi ICM15210.1, Dzbanek filtrujący Brita Aluna oraz pakiet 3 kaw Woseba, tj. Woseba Bio Organic kawa ziarnista 500 g, Woseba Bio Organic kawa mielona 250 g, Mocca Fix Gold kawa mielona w puszce 500 g.

Zgłoszenie wraz z dowodem zakupu (w postaci zdjęcia lub skanu paragonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij na adres: kontakt@hitpol.pl

Termin obowiązywania konkursu: 31.01.2020 – 17.02.2020


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo ciekawych i inspirujących odpowiedzi! Konkurs wygrywają:

Joanna Mazurkiewicz – Ekspres przelewowy DeLonghi ICM15210.1, Młynek do kawy DeLonghi KG 40, Dzbanek filtrujący Brita Aluna oraz pakiet 3 kaw Woseba

Dorota Goleń – Ekspres przelewowy DeLonghi ICM15210.1, Młynek do kawy DeLonghi KG 40, Dzbanek filtrujący Brita Aluna oraz pakiet 3 kaw Woseba

Marzena H – Ekspres przelewowy DeLonghi ICM15210.1, Dzbanek filtrujący Brita Aluna oraz pakiet 3 kaw Woseba

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.

Regulamin konkursu

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.

 

 


Przeczytaj poprzednie