Konkurs – Podaruj coś pysznego na Walentynki! – Zakończony

Dzień Zakochanych to czas rozmarzonych uśmiechów, kolejek w kwiaciarniach, kawiarni zapełnionych przez wpatrzone w siebie pary oraz wyznań miłości! Od zawsze wiadomo, że jeśli czujesz dobrze, to czynisz dobrze. A nic nie nastraja lepiej niż obdarowywanie drugiej osoby i to czymś pysznym!

Do wygrania jest:

3 x zestawy fondue wraz ze słodyczami marki Wawel,

5 x voucherów po 50 zł do e-sklepu slodkiwawel.pl

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup w jednym ze sklepów Hitpol wybranego produktu marki Wawel, zachowanie paragonu oraz wykonanie zadania konkursowego:

Wyślij do nas przepis na idealny deser dla swojej Walentynki! Może czekoladowe brownie? Albo własnoręcznie upieczone muffinki? Czekamy na Twoje pomysły!

Przepisy wraz z dowodem zakupu (w postaci zdjęcia lub skanu paragonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych możecie wysyłać na adres: kontakt@hitpol.pl

 


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo przepisów. Konkurs wygrywają:

Zestawy do fondue: Jolanta Niemiec, Teresa Małek i Mateusz!

Vouchery do e-sklepu https://slodkiwawel.pl/ na 50 zł: Elżbieta Frączek, Magdalena Mendrygał, neciusia4, Anna Grądalska, Anna Ciejka!

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!

 


Termin obowiązywania konkursu: 04.02. – 18.02.2019

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.

Regulamin Konkursu.

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.


Przeczytaj poprzednie