Konkurs – Mikołajki z M! – Zakończony

Mikołajki już tuż, tuż! Mamy dla Was trochę świątecznego nastroju,  moc prezentów oraz słodkości! W oczekiwaniu na 6 grudnia razem z marką Wawel przygotowaliśmy świąteczny konkurs z M!chałkami i Mikołajem w roli głównej!

Lubisz oglądać filmy w towarzystwie słodyczy, miski popcornu i gorącej herbaty? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo do wygrania jest zestaw słodyczy marki Wawel oraz maszyna do popcornu i świąteczny kubek.

Jakie zadanie konkursowe ma dla Ciebie Mikołaj? Kup w sklepie Hitpol M!chałki marki Wawel i zachowaj paragon. Następnie rozsiądź się wygodnie z popcornem, pysznymi M!chałkami, poczuj  jak krytyk filmowy i odpowiedz na pytanie: 

Jaki jest Twój ulubiony świąteczny film i dlaczego? Zachęć innych do obejrzenia filmu!

Termin obowiązywania konkursu: 26.11. – 10.12.2018 r.

Produkty Promocyjne marki Wawel do wyboru:

– M!chałki klasyczne 280 g, 300 g,

– M!chałki białe 280 g,

– M!chałki kokosowe 280 g,

– M!chałki klasyczne bombonierka 300 g,

– M!chałki białe bombonierka 300 g,

– M!chałki kokosowe bombonierka 300g.

Odpowiedzi na pytanie wraz z kopią paragonu (skanem lub zdjęciem) oraz dołączeniem do treści maila „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych” możesz wysyłać na adres kontakt@hitpol.pl

Gotowe? Teraz w towarzystwie słodkich M!chałków czekaj na wyniki!


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo odpowiedzi na nasze pytanie. Konkurs wygrywają:

Anna Hudzik, Agnieszka Żarów oraz Marzena Skrobot!

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!

 


W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.

Regulamin Konkursu.

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.


Przeczytaj poprzednie