Konkurs – Dla Mamy kawa, a dla dziecka zabawa! – Zakończony!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki i Dzień Dziecka – z tej okazji mamy dla Was coś wyjątkowego!

Szczęśliwa Mama to szczęśliwe dziecko – i na odwrót! Razem z marką Woseba przygotowaliśmy konkurs, który każdej Mamie umili przyjemność z picia kawy, a dziecku zapewni świetną oraz aktywną zabawę. Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Kup w sklepie Hitpol wybraną kawę marki Woseba, zachowaj paragon i wykonaj zadanie konkursowe:

Przedstaw w dowolnej formie WYJĄTKOWĄ CHWILĘ Z ŻYCIA MAMY I DZIECKA – opisz, wymyśl wiersz, narysuj, zrób zdjęcie lub wykonaj kolaż!

1x Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECP 31.21 + 1x zestaw filiżanek Woseba + kubek + kawa Woseba

1x Hulajnoga Mid9 Oxelo + 1x zestaw filiżanek Woseba + kubek Woseba

1x zestaw filiżanek Woseba + kubek Woseba

Zgłoszenie wraz z dowodem zakupu (w postaci zdjęcia lub skanu paragonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij na adres: kontakt@hitpol.pl

Termin obowiązywania konkursu: 22.05. – 09.06.2019


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo ciekawych i inspirujących odpowiedzi! Konkurs wygrywają:

Tomasz Ślaski – Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECP 31.21 + 1x zestaw filiżanek Woseba + kubek + kawa Woseba

Mariusz Mosoń – Hulajnoga Mid9 Oxelo + 1x zestaw filiżanek Woseba + kubek Woseba

kaja350 – zestaw filiżanek Woseba + kubek Woseba

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść  Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z  Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.


Regulamin Konkursu

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.


Przeczytaj poprzednie