Jak Majówka, to GRILL z Kamis – wygraj grill Landmann! Zakończony!

konkurs grill

Jak Majówka, to GRILL! Zaczynamy sezon na wielkie grillowanie i WYGRYWANIE! Razem z marką Kamis mamy dla Ciebie konkurs pełen smaku i nagród! Już teraz rozpal swój apetyt na grilla z aromatycznymi przyprawami marki Kamis i wygraj grill węglowy Landmann, z którym przygotujesz pyszne potrawy!

ZADANIE KONKURSOWE:

1. Kup w sklepie Hitpol dowolne produkty marki Kamis za minimum 5 zł i zachowaj dowód zakupu.

2. Odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój najlepszy przepis na udanego grilla?  

3. Wygrywaj super NAGRODY:

3 x Grill węglowy LANDMANN

5 x Zestaw przypraw KAMIS i torby HITPOL!

Zgłoszenie wraz z dowodem zakupu (w postaci zdjęcia lub skanu paragonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij na adres: kontakt@hitpol.pl

Termin obowiązywania konkursu: 29.04.2022 – 16.05.2022


WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo inspirujących odpowiedzi. Skontaktujemy się z Laureatami e-mailowo z informacją o wygranej.

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


 W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.

Regulamin konkursu_Kamis

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.

 

 


Przeczytaj poprzednie