BA!rdzo Wiosenny Konkurs – Wygraj Opaskę sportową Xiaomi, Aparat Instax Mini i Słuchawki JBL! – Zakończony

Wiosna to czas na jeszcze więcej energii i pozytywnego nastawienia, dlatego codziennie potrzebujemy witamin oraz składników odżywczych. Razem z marką Bakalland podpowiadamy – zapakuj do plecaka BA!rdzo Bakaliową Tabliczkę i wybierz się na przejażdżkę rowerową! Mamy idealne zestawy nagród dla aktywny – weź udział w konkursie, a mogą być Twoje!

Nagrody do wygrania:

  • 5 x Smartband Xiaomi Mi Band 3 (XMSH05HM)
  • 2 x Aparat cyfrowy Fujifilm Instax mini 9 Biały (16550679)
  • 2 x Słuchawki z mikrofonem JBL T450 Niebieskie.

Zadanie konkursowe:

 Kup w sklepie Hitpol BA!rdzo Bakaliową Tabliczkę marki Bakalland, zachowaj paragon i odpowiedz na pytanie:

Dlaczego BA!rdzo Bakaliowa Tabliczka to idealna przekąska na wiosnę?

 Odpowiedzi wraz z kopią paragonu (zdjęciem lub skanem) prosimy wysyłać na adres: kontakt@hitpol.pl

Produkty Promocyjne biorące udział w konkursie to:

  • BA!rdzo Bakaliowa Tabliczka daktyle, solone arachidy, migdały 65g,
  • BA!rdzo Bakaliowa Tabliczka daktyle, kokos, kawa 65g,
  • BA!rdzo Bakaliowa Tabliczka daktyle, wiśnia i żurawina 65g.

WYNIKI KONKURSU:

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział! Otrzymaliśmy od Was mnóstwo ciekawych i inspirujących odpowiedzi! Konkurs wygrywają:

Justyna Witkowicz, Bogumiła Potępa, Aneta Goleń, Paulina Karp, Wiktoria Nowak, Elżbieta Frączek, Grzesiek Kieroń, pokek1315,
Waldemar Cichoń.

Gratulujemy! A pozostałych Uczestników zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!


Termin obowiązywania konkursu: 27.04. – 05.05.2019

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zaakceptować treść Regulaminu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Do każdego zgłoszenia prosimy o wklejenie następującej klauzuli „Wzoru zgody na przetwarzanie danych osobowych”:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Firmę Handlowo Usługową Hitpol Justyna Krężołek z siedzibą w Gorlicach, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice w celach: organizacji, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zgodnie z Regulaminem – Konkursu, w tym przyznania Nagrody wyłonionym Laureatom. Wyrażam również zgodę na prowadzenie komunikacji w związku z Konkursem za pomocą środków komunikacji elektronicznej, których jestem użytkownikiem (tj. wiadomości e-mail) na zasadach opisanych w Regulaminie w celu przesyłania wiadomości związanych z udziałem w Konkursie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Rozumiem, że udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu oraz że Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść.


Regulamin Konkursu

Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa Hitpol Justyna Krężołek.

 


Przeczytaj poprzednie