Targi Hitpol 2017

W dniach 29-30.09.2017 w Zakopanem odbyła się coroczna Konferencja dla Franczyzobiorców oraz producentów i dostawców współpracujących z siecią. To przede wszystkim miejsce spotkania wszystkich Partnerów sieci oraz okazja do przedstawienia swojej oferty przez producentów i dostawców.

Organizowana przez F.H.U. Hitpol Konferencja już od dwunastu lat z sukcesem przyciąga przedstawicieli branży FMCG. W tym roku na tragach, pierwszej części Konferencji swoją ofertę zaprezentowało 96 firm. Targi to możliwość do zapoznania się z trendami i nowościami rynkowymi, jak i skorzystania z promocyjnych warunków zakupowych oferowanych towarów. Były one również doskonałą szansą dla wszystkich uczestników do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Drugi dzień Konferencji to podsumowanie dotychczasowych działań sieci oraz planów na przyszłość. Sieć Hitpol po raz kolejny udowodniła, że jest w fazie dynamicznego rozwoju, robiąc krok w stronę nowoczesnej, multimedialnej reklamy w postaci ekranów w placówkach handlowych, odświeżając stronę internetową czy zakładając firmowy fanpage na Facebooku.

Uroczystego przywitania gości dokonała Właścicielka marki, pani Justyna Krężołek. Podsumowanie roku 2017 sieci Hitpol zostało zwieńczone wręczeniem nagród i wyróżnień dla Franczyzobiorców. Sieć za profesjonalne zarządzanie placówką handlową, rzetelną oraz lojalną współpracę z dostawcami oraz szczególne zaangażowanie w rozwój sieci Hitpol, podziękowała swoim Partnerom, przyznając im tytuły: Brązowego, Srebrnego i Złotego Partnera Roku 2017. W tym roku sieć Hitpol doceniła również zaufanie i znaczący wkład w promowanie marki Hitpol na ogólnopolskim rynku FMCG, przyznając jednemu z Partnerów tytuł Ambasadora marki Hitpol.

Kolejną częścią Konferencji, w której wzięli udział Partnerzy, było szkolenie pod tytułem „Jedyną stałą jest zmiana”. Celem szkolenia było zmotywowanie jego uczestników do zmian oraz ich aktywnego wdrażania, co z pewnością wyznaczy również dalszy kierunek działalności Hitpol.

 


Przeczytaj poprzednie