Sklepy Hitpol w Olszynach i Korzennej finalistami konkursu Market Roku 2019

28 maja odbyła się 12. edycja Kongresu Rynku FMCG, podczas którego przyznano statuetki Marketu Roku 2019. Z przyjemnością informujemy, że w gronie finalistów konkursu znalazły się dwie nasze placówki: Hitpol Olszyny w kategorii „Małe i średnie sklepy spożywcze do 250 mkw.” oraz Hitpol Korzenna w kategorii „Duże sklepy spożywcze 251-500 mkw.”

Market Roku to prestiżowy plebiscyt organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę „Wiadomości Handlowe”, który wyróżnia najlepsze sklepy spożywcze w Polsce. W tym roku do walki o tytuł Marketu Roku zgłosiło się aż 800 placówek, z czego 100 zostało zakwalifikowane do dalszego etapu, czyli odwiedzin i oceny przez niezależnych audytorów. Sklepy Hitpol w miejscowości Olszyny i Korzenna pozytywnie przeszły weryfikację, zostały docenione oraz dostały się do ścisłego grona 20 finalistów najlepszych placówek handlowych w kraju.

Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku to również jedna z największych konferencji, która od lat gromadzi kluczowych przedstawicieli branży detalicznej. Kongres umożliwia zdobycie wiedzy oraz wymianę doświadczeń. Poruszane kwestie podczas konferencji pomagają przedsiębiorcom jeszcze bardziej rozwijać i ulepszać sektor FMCG.

To już kolejne wyróżnienie placówek Hitpol w konkursie na Market Roku, które motywuje nas do dalszego podnoszenia standardów oraz jakości usług.

Gratulujemy Właścicielom i Pracownikom wyróżnionych sklepów, a naszym Konsumentom dziękujemy za zaufanie oraz zapraszamy na udane zakupy!


Przeczytaj poprzednie