Otwarcie Delikatesów Hitpol w Nowym Kamieniu!

7 grudnia pod szyldem Sieci Hitpol otworzyły się Delikatesy zlokalizowane w miejscowości Nowy Kamień 28!  

W trakcie otwarcia, Klienci mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji, degustacji wysokiej jakości produktów od marek takich jak Nik-Pol, Mateo, Cukiernia Wójcik oraz innych niespodzianek. Jedną z nich były odwiedziny Świętego Mikołaja, który przygotował pyszne słodkości dla najmłodszych Klientów.

Delikatesy Hitpol w Nowym Kamieniu oferują przestrzeń sprzedażową o wielkości ponad 220 m2. Naszym Klientom zapewniamy bogaty wybór produktów oraz serdeczną i profesjonalną obsługę. Ponadto, w naszym sklepie dostępne są liczne usługi dodatkowe, umożliwiające wygodne i kompleksowe zakupy. Klienci mogą kupić hot-doga, świeże ciasta oraz delektować się aromatem świeżo upieczonego pieczywa.

Delikatesy Hitpol w Nowym Kamieniu to bogata oferta asortymentowa oraz miła i profesjonalna obsługa. W placówce dostępne są także liczne usługi dodatkowe, które umożliwią Konsumentom wygodne zakupy.

Placówka uczestnicy również w sieciowym programie lojalnościowym – Programie Dobrego Klienta, który umożliwia Konsumentów wymianę punktów zebranych podczas zakupów na nagrody w postaci bonów.

Nowy Właściciel zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 21:30 oraz w niedzielę handlową: 09:00 – 19:00.

Dziękujemy za wybór i zapraszamy na udane zakupy!

Podczas otwarcia zadbano także o zachowanie wszelkich niezbędnych środków ostrożności.


Przeczytaj poprzednie