Nowe Delikatesy Hitpol w Wieliczce!

12 maja otworzyły się nowe Delikatesy Hitpol! Delikatesy w miejscowości Wieliczka ul. Gdowska 31 to już kolejna placówka Właściciela pod szyldem Hitpol!

Otwarcie Delikatesów to doskonała okazja do skorzystania z wyjątkowych promocji, jak i innych licznych atrakcji dla Klientów. Podczas otwarcia na pierwszych Konsumentów czekały upominki i sieciowe gadżety. Odbyło się także wspólne grillowanie z degustacją produktów marki Nik-Pol oraz Indykpol. Dla najmłodszych Klientów słodkości roznosił nasz Jeżyk Hitek!

Do dyspozycji Konsumentów zostało oddane ponad 400 m2 powierzchni sprzedażowej. Delikatesy w Wieliczce umożliwiają Klientom komfortowe zakupy, bogatą ofertę asortymentową i miłą, profesjonalną obsługę. Placówka może pochwalić się rozbudowanym stoiskiem piekarniczym i stoiskiem owoce-warzywa. W Delikatesach dostępne są także liczne usługi dodatkowe, które umożliwią Konsumentom wygodne zakupy. Atutem placówki jest duży i wygodny parking.

Placówka bierze udział w sieciowym programie lojalnościowym – Programie Dobrego Klienta, który umożliwia Konsumentów wymianę punktów zebranych podczas zakupów na nagrody w postaci bonów.

Sklep zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 21:00 oraz w niedzielę handlową: 08:00 – 18:00.

Dziękujemy za wybór i zapraszamy na udane zakupy!

Podczas otwarcia zadbano także o zachowanie wszelkich niezbędnych środków ostrożności.

 


Przeczytaj poprzednie