Nowe Delikatesy Hitpol w Trąbkach

Delikatesy w miejscowości Trąbki to nowy sklep, który 1 października dołączył do Sieci Hitpol! Delikatesy w Trąbkach to także kolejna placówka Właściciela otworzona pod szyldem Hitpol.

Delikatesy w Trąbkach to blisko 250 m2 powierzchni sprzedażowej. Placówka wyróżnia się bogatą ofertą asortymentową, szczególnie działami świeżymi – mięsnym oraz owocami i warzywami. W Delikatesach dodatkowo dostępny jest także wypiek pieczywa, krajalnica do chleba, świeże ciasta oraz rożno – mięso na gorąco. Sklep dysponuje także dużym, wygodnym dla Konsumentów parkingiem.

W nowej placówce Konsumenci będą mogli korzystać z licznych dodatkowych promocji, w tym także cotygodniowej promocji Gorąca Cena. Delikatesy to także profesjonalny, miły zespół pracowników.

Placówka w Trąbkach uczestnicy również w sieciowym programie lojalnościowym – Programie Dobrego Klienta, który umożliwia Konsumentom wymianę punktów zebranych podczas zakupów na nagrody w postaci bonów lub nagród rzeczowych.

Podczas otwarcia na Konsumentów czekały liczne atrakcje jak degustacje produktów, grill, upominki i sieciowe gadżety. Podczas otwarcia zachowano także wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa.

Delikatesy otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 21:00 oraz w niedzielę handlową: 8:00 – 18:00.

Dziękujemy za wybór i zapraszamy na zakupy!

 


Przeczytaj poprzednie