Hitpol z wyróżnieniem za Najlepsze Stoisko Mięsne

28 lutego br. w Hotelu Marriott odbył się II Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2017, którego głównym punktem był konkurs na Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie.

W tym istotnym wydarzeniu dla rynku mięsa oraz wędlin w Europie również i my wzięliśmy udział. Hitpol w Majdanie Królewskim zdobył wyróżnienie w kategorii – „Placówki z ladą chłodniczą do 10 mb”. To wielki sukces oraz dowód, że cały czas chcemy być lepsi dla naszych Klientów.

Kongres Mięsny został zorganizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 osób z całej branży sektora mięsnego. Uczestnictwo w Kongresie umożliwiło nam poszerzenie wiedzy z istotnych dziedzin związanych z handlem produktami mięsnymi, nawiązanie nowych kontaktów i zdobycie cennego doświadczenia. Jurorzy, którzy zadecydowali o wyróżnieniu dla Hitpola to kluczowe osoby z branży – specjaliści, prezesi i dyrektorzy znanych producentów mięsa, jak i wędlin oraz reprezentanci organizacji branżowych. Podczas Kongresu odbyła się prezentacja produktów i usług poświęconych branży. Wydarzenie poprowadził znany dziennikarz ekonomiczny, Sławomir Siezieniewski.

Hitpol ponownie stanął na wysokości zadania. To wyróżnienie jest dla nas kolejnym powodem do jeszcze większego rozwoju oraz wyznaczania sobie kolejnych celów.


Przeczytaj poprzednie