Hitpol z nową placówką w Kamionce Wielkiej

Delikatesy w miejscowości Kamionka Wielka to nowy sklep, który 24 marca dołączył do Sieci Hitpol! Delikatesy w Kamionce Wielkiej to także kolejna placówka Właściciela otworzona pod szyldem Hitpol.

Delikatesy w Kamionce Wielkiej to blisko 500 m2 powierzchni sprzedażowej. Placówka wyróżnia się bogatą ofertą asortymentową, szczególnie działami świeżymi – mięsnym oraz owocami i warzywami. Delikatesy dysponują także licznymi usługami dodatkowymi, które umożliwią Konsumentom wygodne zakupy. Dostępny jest wypiek pieczywa, krajalnica do chleba, świeże ciasta oraz rożno – mięso na gorąco.

Placówka uczestnicy również w sieciowym programie lojalnościowym – Programie Dobrego Klienta, który umożliwia Konsumentów wymianę punktów zebranych podczas zakupów na nagrody w postaci bonów lub nagród rzeczowych. Delikatesy w Kamionce Wielkiej oferują swoim Konsumentom liczne promocje, w tym sieciowe promocje Gorące Ceny.

Podczas otwarcia na Konsumentów czekały liczne upominki i sieciowe gadżety. Zadbano także o zachowanie wszelkich niezbędnych środków ostrożności.

Delikatesy otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00 oraz w niedzielę handlową: 8:00 – 20:00.

Dziękujemy za wybór i zapraszamy na zakupy!

 


Przeczytaj poprzednie