Hitpol z nową placówką w Grodzisku Dolnym

8 sierpnia pod szyldem Sieci Hitpol otworzyły się nowe Delikatesy w miejscowości Grodzisko Dolne 137C!

Delikatesy w Grodzisku Dolnym to blisko 300 m2 powierzchni sprzedażowej. Placówka dysponuje licznymi usługami dodatkowymi, które umożliwią Konsumentom wygodne zakupy. Nowe Delikatesy Hitpol to także zgrany, profesjonalny zespół pracowników oraz duży wybór asortymentu.

Placówka uczestnicy również w sieciowym programie lojalnościowym – Programie Dobrego Klienta, który umożliwia Konsumentów wymianę punktów zebranych podczas zakupów na nagrody w postaci bonów lub nagród rzeczowych. Delikatesy w Grodzisku Dolnym oferują swoim Konsumentom liczne promocje, w tym sieciowe promocje Gorące Ceny.

Bogaty dział mięsno-wędliniarski, szeroki wybór świeżych owoców i warzyw, własny wypiek pieczywa, alkohole oraz duży asortyment produktów spożywczych, świeże ciasta, jak i prasa – to stała oferta nowych delikatesów Sieci Hitpol.

Podczas otwarcia na Konsumentów czekały liczne atrakcje jak degustacje produktów, grill, upominki i sieciowe gadżety. Nie zapomniano także o najmłodszych, dla których organizowane były gry i zabawy. Podczas otwarcia zachowano także wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa.

Delikatesy otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00 oraz w niedzielę handlową: 8:00 – 20:00.

Dziękujemy za wybór i zapraszamy na zakupy!

 


Przeczytaj poprzednie