Hitpol w Krasnem finalistą konkursu na Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie

28 lutego w Warszawie odbył się IV Kongres Mięsny, plebiscyt na Najlepsze Stoiska Mięsno-Wędliniarskie. Z przyjemnością informujemy, że Delikatesy Hitpol w miejscowości Krasne dołączyły do grona finalistów w kategorii sklepów spożywczych, których długość chłodzonej lady mięsnej nie przekracza 10 mb.

Kongres Mięsny to spotkanie poświęcone branży mięsnej. Placówka Sieci Hitpol ponownie dostała się do finału konkursu. Delikatesy w Krasnem zostały wybrane z ponad 300 zgłoszeń, nadesłanych z 79 miast i miejscowości.

Kongres Mięsny co roku organizowany jest przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę portalu wiadomoscihandlowe.pl. Uczestnictwo w Kongresie dzięki szerokiemu programowi umożliwiło nam poszerzenie wiedzy z istotnych dziedzin związanych z handlem produktami mięsnymi, nawiązanie nowych kontaktów i zdobycie cennego doświadczenia. Podczas Kongresu odbyła się prezentacja produktów i usług poświęconych branży mięsnej.

Zakwalifikowanie się placówki Hitpol w Krasnem do finału jest motywacją do dalszego rozwoju, jak i dowodem na to, że chcemy podnosić jakość usług dla naszych Klientów.


Przeczytaj poprzednie