Strona główna arrow Aktualności arrow Do biegu, gotowi, HITPOL!
Do biegu, gotowi, HITPOL!
15 września na stadionie OSiR w Gorlicach, z udziałem najmłodszych, odbyła się kolejna edycja Mini Biegu Naftowego z HITPOLem.

Ponad 350 biegaczy w przedziale wiekowym 2-16 lat wbiegło z nami w nowy rok szkolny. Zwycięzcy we wszystkich kategoriach otrzymali nagrody - sprzęt sportowo - turystyczny.

W tym roku urozmaiciliśmy wspólne, aktywne spędzanie czasu o liczne atrakcje przewidziane dla uczestników. Oprócz Jeżyka HITKA, który jak zwykle wzbudzał wiele emocji wśród najmłodszych, zorganizowaliśmy także zabawy z animatorami, podczas których można było zdobyć drobne upominki. Największym zainteresowaniem cieszyło się jednak losowanie, w którym brali udział wszyscy uczestnicy biegu, gdzie do wygrania był m.in. dwuosobowy namiot i 50 atrakcyjnych nagród. Ich fundatorem, zarówno dla zwycięzców i uczestników biegu, biorących udział w losowaniu był HITPOL.

Nasza Sieć od dawna włącza się w propagowanie aktywnego stylu życia wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, więc nie mogło nas zabraknąć i tym razem podczas jubileuszowej X edycji Mini Biegu Naftowego. Od wielu lat jesteśmy również Partnerem Biegu Naftowego organizowanego przez Stowarzyszenie "Maraton".

Mamy nadzieję, że kolejne imprezy organizowane przez Sieć Hitpol dostarczą Państwu wielu ciepłych i radosnych emocji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz kibicom Mini Biegu Naftowego z HITPOLem za wspólne i aktywne spędzanie czasu i serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Życzymy także udanych zakupów w naszych sklepach!

Do szybkiego zobaczenia na kolejnej mecie z HITPOLem!

 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image

 


KONTAKT Z NAMI

38-300 Gorlice, ul. 11-go Listopada 48
tel./fax: 018 35 40 791

e-mail: hitpol@hitpol.pl

skype: hitpol.gorlice (godz. 8 - 16)

Jeśli w trakcie współpracy pojawił się problem zobacz,kto pomoże Ci go rozwiązać

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE

mapa


 


| Aktualności | Porady Hitpola | Przepisy Hitpola | Dokonania Hitpola | Talony Towarowe | Hitpol dla dzieci | Talony hitpola |

Wszelkie prawa zastrzeżone © HITPOL 2008