Strona główna arrow Aktualności arrow LISTA LAUREATÓW II ETAPU lOTERII JUBILEUSZOWEJ
LISTA LAUREATÓW II ETAPU lOTERII JUBILEUSZOWEJ
Sprawdź czy jesteś laureatem Loterii " 10 lat HITPOLA"

 

 

LISTA LAUREATÓW II  ETAPU LOTERII JUBILEUSZOWEJ „10 LAT HITPOLA"

 

  Zestaw naczyń Tefal Ingenio otrzymują:

 

 

        LP, MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA FIRMY, ADRES SKLEPU, 
W KTÓRYM NALEŻY ODEBRAĆ NAGRODĘ

IMIĘ I NAWISKO LAUREATA ADRES 

1.    BIECZ

Dom Handlowy Centrum S.C Stanisław i Tomasz Basista, ul M.C. Skłodowskiej 4, ul. Rynek 12, 38-340 Biecz

Wanda Dobek, Libusza

2.   BIECZ

Firma Handlowo-Usługowa „Tomasz” Danuta Kicilińska  
ul. Parkowa 22, 38-250 Biecz

 Pusta urna, nagrody nie wylosowano

3.   BIECZ

Zakład Produkcyjno Handlowy „Dwójka” S.C. Anna Karp, Julia Rutana ul. Grodzka 2, 38-250 Biecz

Władysław Przybycień  Grudna Kępska

4.    BOBOWA

Gminna Spółdzielnia SCH Sklep Spożywczo-Przemysłowy 38-350 Bobowa 15

Zofia Rymek, Siedliska

5.    BRZYSKA

Delikatesy Tobiasz Marek Brzyska 52, 38-212 Brzyska

Teresa Zyguła Brzyska

6.    CICHE  

Zbigniew Szczepaniak, 34-424 Zaskale, ul. Kard. K. Wojtyły – sklep Ciche

Pusta urna nagrody nie wylosowano

7.     CIEKLIN

Centrum Handlowe Paweł Rzońca,   38-222 Cieklin 374

Zdzisław Surowiec Cieklin

8.     CIĘŻKOWICE

F.H.T. MARPOL Marian Król, 33-190 Ciężkowice, ul .Równa 13 Sklep Ciężkowice, ul. Tysiąclecia 4

Janusz Kras
 Rzepiennik Marciszewski

9.     DĄBRÓWKA

SPRHiU, Dąbrówka 4, 38-211 Jasło

Beata Szarek Kłodawa

10.    DĘBICA

Firma Handlowa Józef Gliwa, 39-200 Dębica, ul. Braciejowa  1"i", sklep ul. Krakowska Oś. Metalowiec przy bloku Nr. 14

Monika Machnik Straszęcin

11.    DOMINIKOWICE

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Delikatesy Eureka Marta Wal Dominikowice 44, 38-303 Kobylanka

Mirosław Białoń  Kobylanka

12     DOMINIKOWICE

F.H.U. Zielony Andrzej Hałgas Sklep Spożywczo- Przemysłowy 38-303 Kobylanka, Dominikowice 464

Agnieszka Lubaś Kryg

13.    GORLICE

F.H.U. „Konopka” Hurt - Detal, Gorlice, ul. 3 maja 2

Mariusz Dąbrowski Lipinki

14.     GORLICE

FHU „MAXHURT”, Bogusława Szura, 38-300 Gorlice, ul. Słoneczna 2

Grzegorz Piechowicz Gorlice

15.     GORLICE

Delikatesy WIKING Ciślak Wacław, 38-300 Gorlice, ul. Piekarska 16

Pusta urna, nagrody nie wylosowano

16.     GORLICE

F.H.  "ALFA", ul. Legionów 12, 38-30 Gorlice

Teresa Koryga Gorlice

17.     GROMNIK

Firma Handlowa Barbara Król, 33-190 Ciężkowice, ul. 3 Maja 14 Sklep Gromnik, ul Krynicka 2

Małgorzata Tokarz Gromnik

18.     GRYBÓW

"Pacho" Sylwester Pacho, Grybów, Równie 45, 33-330 Grybów, sklep -
ul. Grunwaldzka 45

Irena Święs Biała Wyżna

19.     GRYBÓW

Sklep Spożywczy „Sezamek” Ewa Czaplińska, 33-330 Grybów, ul. Rynek 16

Szczepan Jasiński Grybów

20.    JASŁO

Sklep Spożywczo – Przemysłowy„MAKO” Antoni Konieczny, ul. Lwowska 177, 38-200 Jasło

Anna Juszczyk Jasło

21.     JODŁÓWKA-WAŁKI

Drink Bar "Amigo" i Sklep Spożywczo - Przemysłowy Renata Kozłowska, Jodłówka - Wałki 49A, 33-150 Wola Rzędzińska

Cecylia Stach Jodłówka Wałki

22.    KOBYLANKA

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bożena Szurek,38-303 Kobylanka 520

Arkadiusz Liana  Kobylanka

23.    KOŁACZYCE

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Henryk Szlachta, 38-213 Kołaczyce

Jolanta Romańska   Frysztak

24.    KORZENNA                 

"Pacho" Sylwester Pacho, 33-330 Grybów

Renata Gargula Korzenna

25.    KRZCZONÓW

Tokarnia 674, 32-436 Tokarnia, Sklep nr 4 w Krzczonowie

Marcin Piwowarczyk Krzczonów

26.    LIBUSZA

Centrum Handlowe Sylwia, Paweł Rzońca
Sklep Libusza, 38-300 Libusza

Jolanta Czech  Kryg

27.    LIBUSZA

Sklep Spożywczo - Przemysłowo - Wielobranżowy "Sam" Mariusz Mróz, 38-306 Libusza 698

Maria Śliwa Libusza

28.    LIPINKI

Gminna Spółdzielnia „SCH” Sklep nr 1 Lipinki, 38-255 Lipinki

Krzysztof Berdysz Pagorzyna

29.    LIPNICA WIELKA

Centrum Handlowe „Lenart”  Wiesław Lenart Lipnica Wielka 119, 34-483 Lipnica Wielka

Jadwiga Michalak  Lipnica Wielka

30.    LISIA GÓRA

Gminna Spółdzielnia „SCh” Pawilon Handlowy ul. Sucharskiego 1 33-140 Lisia Góra

Renata Litwin  Lisia Góra

31.     ŁABOWA            

Józef Ogiela Mszana Dolna, ul. Słoneczna 5 A – sklep w Łabowej

Brak poprawnie wypełnionych kuponów. Nagrody nie przyznano.

32.    ŁĄCKO

G.S.”SCH” Łącko, ul. Rynek 1, sklep nr 1

Pusta urna  nagrody nie wylosowano

33.    ŁĘG TARNOWSKI

Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa „Samopomoc” ul. Partyń 1 33-131 Łęg Tarnowski

Małgorzata Kubisztal ,Lisia Góra

34.    ŁĘKAWICA

F.H.U. Elżbieta Onik, Łękawica 114, 33-156 Skrzyszów, Sklep: Pawilon Handlowo - Usługowy "MAX", Łękawica 71C

Barbara Wierzbicka

Łękawica

35.    ŁĘKI DOLNE

PPHU „Celinka”  Leon Chorążak, 39-220 Pilzno, ul. Legionów 17 sklep w Łękach Dolnych

Stanisław Walkowicz

Łęki Dolne

36.    ŁĘTOWICE

F.H. „Kółko”  Wiesław Zelek, Zofia Zelek Łętowice 388, 33-121 Bogumiłowice

Monika Gajczewska

Łętowice

37.    ŁOPUSZNA

ul. Pod Górą 12, 34-432 Łopuszna

Adam Jarząbek Łopuszna

38.    ŁYSA GÓRA

F.H.U. "Bączek" B.Bączek, M.Bączek, Tworkowa 36A,32-863 Tymowa, sklep w Łysej Górze

Magdalena Przeklasa

Sufczyn

39.    MODERÓWKA

Firma Handl-Usług „Roger” Piotr Jasiński, 38 406 Odrzykoń, Ustrobna 302 Sklep Pawilon Handlowy Siódemka Moderówka

Urszula Świszcz

Moderówka

40.    MOSZCZENICA

Spółdzielnia Usług Rolniczych Moszczenica 864                          

Łukasz Skrobot Mszanka

41.     MOSZCZENICA

Spółdzielnia Usług Rolniczych Moszczenica 864, sklep nr 2

Anna Piekarz Turza

42.    NAGAWCZYNA

Gminna Spółdzielnia Dębica ul. Drogowców 14, 39-200 Dębica Sklep Nagawczyna 13

Katarzyna Mądro

Nagawczyna

43.    NOWY SĄCZ    

Spółdzielnia Ogrodnicza, 33-300 Nowy Sącz, ul Jagiellońska 18 , Sklep  Nowy Sącz, ul. Barska 9

Marzena Kościsz

Nowy Sącz

44.    NOWY TARG

Delikatesy "U Guzego" Grażyna Tylka, 34-400 Nowy Targ,ul. Grel 75

Bartłomiej Garbacz Nowy Targ

45.    NOWY WIŚNICZ

P.H.U Gemini Piotr Burdak ul.Rynek 25/1, 32-720 Nowy Wiśnicz, Sklep Nowy Wiśnicz Rynek 27

Zenon Burdak 

Tarnów

46.    NOWY WIŚNICZ

„Fan” M.M.S. Antoniuk  Rynek 18,  33-170 Tuchów 
Sklep Nowy Wiśnicz ul. Pogodna 4

Mariola Przechrzta

Nowy Wiśnicz

47.    NOWY ŻMIGRÓD

ul. Broniewskiego 9/43, 38-300 Gorlice, Sklep Nowy Żmigród, ul. Rynek 19, 38-230 Nowy Żmigród

Marcin Majewski

Dobrynia

48.    OSIECZANY

Gminna Spółdzielnia SCH Myślenice, Sklep w Osieczanach,ul. Przemysłowa 6, 32-400 Myślenice

Halina Popek

Droginia

49.    OSOBNICA

Firma Handlowo-Usługowa „Tomasz” Danuta Kicilińska Sklep Osobnica 1050 ul. Parkowa 22, 38-250 Biecz

Dorota Leśniak

Osobnica

50.    PALEŚNICA

F.H.U. Dorota Hajdecka,  Paleśnica 20, 32-842 Paleśnica

Pusta urna Nagrody nie wylosowano.

51.     PIEKIELNIK

Centrum Handlowe „Lenart”, Józef Lenart, Piekielnik 125, 34-472 Piekielnik

Marzena Szuba

Piekielnik

52.    PIORUNKA

Piorunka 55, 33-380 Krynica - Zdrój 

Janina Flosińska Piorunka

53.    PORĄBKA

FHU Jedynka, Tomasz Biliński, 32-854 Porąbka Uszewska    

Maria Małek Borzęcin

54.    PORĘBA K/ MYŚLENIC

Gminna Spółdzielnia SCH Myślenice, 32-400 Myślenice, ul. Przemysłowa 6, sklep nr 15 w Porębie k/ Myślenic

Barbara Bartosz

Myślenice

55.    ROPA

Firma Handlowo - Usługowa Leszek Szymczyk, Ropa 602, 385-312 Ropa

Adam Jurczak Gorlice

56.    ROŻNOWICE

Pawilon Handlowy "LARISA" Bożena Firlit38-323 Rożnowice 359

Barbara Róż Rożnowice

57.    RUDA

Zakład Produkcyjno – Handlowo – Usługowy Import – Eksport "KA-TRAK" Kazimierz Kilian, sklep w Rudej

Beata Rup

Ruda

58.    RZEPIENNIK                STRZYŻEWSKI

FHU. "FEWATERM" s.c. Ferdynand Czuba ,Waldemar Czuba, ,33-180 Gromnik, Chojnik 88, sklep w Rzepienniku Strzyżewskim

Elżbieta Kamyk

Rzepiennik Biskupi

59.    SAMOKLĘSKI

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Agnieszka Bączyk  Samoklęski 291, 38-223 Osiek Jasielski

Barbara Kurdziel, Łężyny

60.    SANOK

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sanok, ul. Przemyska 22,38-500 Sanok

Maria Górecka,   Bażanówka

61.     SĘKOWA

Gminna Spółdzielnia „SCh” Sklep nr.1 Sękowa,  38-307 Sękowa

Irena Tenerowicz,   Sękowa

62.    SIEDLISKA

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Wojciech Jurek Siedliska 252A,  33-172 Siedliska

Ewa Pudlik,  Siedliska

63.    SIEKLÓWKA

Sklep Spożywczo-Przemysłowo-Wielobranżowy „Agata” s.c. Mariusz Mróz, Antoni Mróz Sieklówka 158,  38-214 Bieździedza

Pusta urna. Nagrody nie wylosowano.

64.    SIENIAWA

Sklep spożywczo-przemysłowy Marcelina i Jan Wacławscy Sieniawa 63,  38-480 Rymanów 

Danuta Kociuba,   Rymanów

65.    SKOMIELNA CZARNA

GS SCH Skomielna Czarna Sklep Nr 2 J. Wróbel, M. Ryszowska, 32-436 Tokarnia 674

Małgorzata Jabcoń,  Skomielna Czarna

66.    SKRZYSZÓW

Firma Handlowo - Transportowa Kazimierz Świdziński, 33-158 Skrzyszów 172B; Sklep 33-156 Skrzyszów 174B

Marta Sobczyk,  Słotowa

67.    SROMOWCE WYŻNE     

Paweł Bańkosz, Sromowce Wyżne ul. Trzech Koron                       

Franciszek Giblak, Sromowce Wyżne

68.    STARA JASTRZĄBKA

F.H. "AK-POL" Wacław Kuszela,  39-216 Stara Jastrząbka 48

Mariusz Niedbalec Stara Jastrząbka

69.    STARA WIEŚ

Sklep Spoż.-Przem. Jan Skotnicki,  36-200 Stara Wieś 473A

Joanna Mokrzycka, Stara Wieś

70.    STARY WIŚNICZ

P.H.U Gemini Piotr Burdak ul.Rynek 25/1, 32-720 Nowy Wiśnicz Sklep Stary Wiśnicz 548

Franciszek Rydzak,   Tarnów

71.     STRASZĘCIN

Sklep Spoż  – Przem. „JUBILAT” 
39-218 Straszęcin 125 G

Danuta Wójcik,  Straszęcin

72.    SZCZAWA

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Andrzej Mrożek 34-607 Szczawa 187

Pusta urna. Nie wylosowano nagrody.

73.    SZYMBARK

Sklep Spoż-Przem. Renata Piechota,  38-311 Szymbark 501

Maria Przybylska, Szymbark

74.    ŚWIDNIK

Firma Handlowo - Usługowa Słomka" s.c. R. Łatka, R. Żelasko, B. Łatka, A. Żelasko, Śwodnik 137,  34-606 Łukowica

Pusta urna. Nagrody nie wylosowano.

75.    TARNOWIEC

Sklep Spożywczo Przemysłowy „Julita” Wiesław Dzida 38-204 Tarnowiec 262

Zofia Piotrowska, 
Tarnowiec

76.    TARNOWIEC

Sklep Spozywczo-Przemysłowy "Sam-Express" Grzegorz Armatys ul.Legionów 2,  33-112 Tarnowiec

Maria Kras, Poręba Radlna,

77.    TOKI

F.H.U. Mieczysław Pięta, Toki 104, 38-230 Nowy Żmigród

Marzena Owsiak, Sadki

78.    TOPORZYSKO  

Stanisław Hopciaś, Toporzysko 419,

Janina Bednarczyk,  Toporzysko

79.    TURZA

P.H. "BARBARA" Katarzyna Lechowicz  33-167 TURZA 281A

Alicja Jaroha ,Turza

80.    TYLMANOWA

Danuta Majerczyk Sklep Spoż – Przem Tylmanowa 368, 35-451 Tylmanowa

Irena Tworek, Tylmanowa

81.     UŚCIE GORLICKIE

GS "SCH" w Uściu Gorlickim,  38-315 Uście Gorlickie 218

Grażyna Myszka,  Uście Gorlickie

82.    WIEWIÓRKA

Firma Handlowa Rafał, Grzegorz Tęcza Spółka Jawna Góra Motyczna 108, 39-204 Żyraków (sklep Wiewiórka 186)

Anna  Łapa, Mokre

83.    WOLA RZĘDZIŃSKA

Firma Handlowo – Usługowa „MAX” Ciochoń Roman, Ciochoń Leszek,  Oleszczuk –Ciochoń Katarzyna Wola Rzędzińska 155D  33-150 Wola Rzędzińska

Maria Kukla,   Szynwałd

84.    WÓJTOWA

Gminna Spółdzielnia „SCH” Sklep nr 2 Wójtowa,  38-255 Lipinki

Agata Juszczyk,  Wójtowa

85.    WRÓBLIK

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ROMEX” Roman Ziemiański, ul. Szkolna 1,  38-483 Wróblik Szlachecki

Jadwiga Rolewicz,   Wróblik Szlachecki

86.    WYSOWA

Firma Handlowa „Cyganik” Z.W. Cyganik,  38-312 Ropa 95 Sklep Delikatesy w Wysowej

Marek Gambel,  Ropa

87.    ZABRZEŻ

Gminna Spółdzielnia "SCH" Łącko,  33-390 Łącko, sklep nr 8 - Zabrzeż

Zofia Domek,  Zagorzyn

88.    ZAGÓRZANY

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Stanisław Kozień 38-333 Zagórzany 226 A

Anna Martauz,  Zagórzany

89.    ZARZECZE

F.U.H. "PARTNER' S.C. Ptaszkowa 684, 33-333 Ptaszkowa,  Sklep Zarzecze 147

Patrycja Dykas,  Zarzecze,

90.    ZBOROWICE

FHU „WERONIKA”  Pławna 100,  33-190 Ciężkowice (sklep w Zborowicach)

Agnieszka Baran,   Pławna

91.     ZGŁOBICE

To-Tu Bogusława Solak, ul. Zgłobicka 70,  33-113 Zgłobice

Pusta urna. Nagrody nie wylosowano.

 

200 sztuk Bonów  Hitpol o wartości 100 zł otrzymują:

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA FIRMY, ADRES SKLEPU,
W KTÓRYM NALEŻY ODEBRAĆ NAGRODĘ

LP. IMIONA I NAZWISKA LAUREATÓW, ADRESY

  BIECZ

Zakład Produkcyjno Handlowy „Dwójka” S.C. Anna Karp, Julia Rutana ul. Grodzka 2, 38-250 Biecz

1.       Wanda Dobek, Libusza

CIEKLIN

Centrum Handlowe Paweł Rzońca,   38-222 Cieklin 374

2.       Elżbieta Cygan, Cieklin

CIĘŻKOWICE

F.H.T. MARPOL Marian Król, 33-190 Ciężkowice, ul .Równa 13 Sklep Ciężkowice, ul. Tysiąclecia 4

3.       Joanna Mróz,  Gromnik

4.       Iwona Gomułka, Rzepiennik Marciszewski

DĄBRÓWKA

SPRHiU, Dąbrówka 4, 38-211 Jasło

5.       Dominik Ćwiklic,  Wola Łużańska

6.       Ryszarda Matysik, Opacie

7.       Sławomir Matysik, Opacie

8.       Agata Buczyńska, Wróblowa

9.       Eugeniusz Matysik, Opacie

DĘBICA

Firma Handlowa Józef Gliwa, 39-200 Dębica, ul. Braciejowa  1"i", sklep ul. Krakowska Oś. Metalowiec przy bloku Nr. 14

10.     Leszek Magdziak, Dębica

11.      Lucyna Legutko, Dębica,

DOMINIKOWICE

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Delikatesy Eureka Marta Wal Dominikowice 44, 38-303 Kobylanka

12.     Halina Augustyn, Dominikowice

DOMINIKOWICE

F.H.U. Zielony Andrzej Hałgas Sklep Spożywczo- Przemysłowy 38-303 Kobylanka, Dominikowice 464

13.     Agnieszka Lubaś, Kryg

14.     Celina Danicz, Lipinki

GORLICE

F.H.U. „Konopka” Hurt - Detal, Gorlice, ul. 3 maja 2

 

15.     Julianna Mierzwa, Moszczenica

16.     Józefa Antosza, Gorlice

17.     Patrycja Rutana, Gorlice

18.     Halina Strzępek, Gorlice

19.     Alicja Przybyłowicz, Libusza

20.    Patrycja Rutana, Gorlice

GORLICE

F.H.  "ALFA", ul. Legionów 12, 38-30 Gorlice

21.     Anna Tabor, Gorlice

22.    Maria Brzozowska, Gorlice

23.    Marek Załęski, Gorlice

GRYBÓW

"Pacho" Sylwester Pacho, Grybów, Równie 45, 33-330 Grybów, sklep -
ul. Grunwaldzka 45

24.    Anna Zając, Grybów

25.    Bożena Gruca, Biała Niżna

26.    Bożena Gruca, Biała Niżna

27.    Janina Rodak, Siołkowa

28.    Beata Bandyk, Miłkowa

29.    Helena Bergawska, Grybów

JASŁO

Sklep Spożywczo – Przemysłowy„MAKO” Antoni Konieczny,

ul. Lwowska 177, 38-200 Jasło

30.    Stanisława Czajka, Jasło

31.     Zofia Konieczna, Jasło

32.    Wiesław Witalec, Jasło

33.    Anna Juszczyk, Jasło

34.    Wiesław Witalec, Jasło

JODŁÓWKA-WAŁKI

Drink Bar "Amigo" i Sklep Spożywczo - Przemysłowy Renata Kozłowska, Jodłówka - Wałki 49A, 33-150 Wola Rzędzińska

35.    Małgorzata Jaworska,Nowa Jastrząbka

KOBYLANKA

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bożena Szurek, 38-303 Kobylanka 520

36.    Zygmunt Duda,  Dominikowice

37.    Danuta Przybycień, Kobylanka

38.    Arkadiusz Liana, Kobylanka

KOŁACZYCE

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Henryk Szlachta, 38-213 Kołaczyce

39.    Teresa Rak, Bieździedza

40.    Beata Nylec, Januszkowice

41.     Joanna Machowska, Jasło

42.    Kazimiera Jaworska, Kołaczyce

43.    Joanna Ondyczy, Brzostek

44.    Joanna Machowska, Jasło

45.    Joanna Machowska, Jasło

46.    Jolanta Romańska, Frysztak

47.    Maria Ochałek, Bieździadka

48.    Kazimierz Antas, Brzostek

LIBUSZA

Centrum Handlowe Sylwia, Paweł Rzońca  Sklep Libusza, 38-300 Libusza

49.    Iwona Wędrychowicz, Korczyna

    LIPINKI

Gminna Spółdzielnia „SCH” Sklep nr 1 Lipinki, 38-255 Lipinki

50.    Barbara Polaszek, Lipinki

51.     Barbara Polaszek Lipinki

52.    Zygmunt Siewiera, Strzeszyn

53.    Maria Kosińska, Cieklin 

54.    Barbara Polaszek, Lipinki

55.    Zygmunt Siewiera ,Strzeszyn

56.    Agnieszka Rybczyk Lipinki

57.    Agnieszka Rybczyk, Lipinki

58.    Barbara Polaszek, Lipinki

LIPNICA WIELKA

Centrum Handlowe „Lenart”  Wiesław Lenart 
Lipnica Wielka 119, 34-483 Lipnica Wielka

59.    Anna Mieszczańczyk, Lipnica Wielka

ŁĘG TARNOWSKI

Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa „Samopomoc” ul. Partyń 1
33-131 Łęg Tarnowski

60.    Małgorzata Kubisztal

Lisia Góra

ŁĘKI DOLNE

PPHU „Celinka”  Leon Chorążak, 39-220 Pilzno, ul. Legionów 17 sklep w Łękach Dolnych

61.     Krystyna Skopek, Łęki Dolne

62.    Aneta Matuga,  Łęki Dolne

63.    Stanisław Pyrdla, Łęki Górne

   ŁĘTOWICE

F.H. „Kółko”  Wiesław Zelek, Zofia Zelek Łętowice 388,33-121 Bogumiłowice

64.    Małgorzata Wawrzyniec, Łętowice

65.    Teresa Kowal, Łętowice

 

ŁOPUSZNA

ul. Pod Górą 12, 34-432 Łopuszna

66.    Krystyna Mućka,  Łopuszna

MODERÓWKA

Firma Handl-Usług „Roger” Piotr Jasiński, 38 406 Odrzykoń, Ustrobna 302 Sklep Pawilon Handlowy Siódemka Moderówka 91

67.    Barbara Pępowicz, Moderówka

68.    Barbara Pępowicz, Moderówka

69.    Piotr Zagórski, Jaszczew

70.    Patrycja Godek, Moderówka

MOSZCZENICA

Spółdzielnia Usług Rolniczych Moszczenica 864                          

71.     Elżbieta Warzecha, Biesna

72.    Marek Załęski,  Gorlice

73.    Mirosław Bajorek, Sitnica

MOSZCZENICA

Spółdzielnia Usług Rolniczych Moszczenica 864, sklep nr 2

74.    Sławomir Makowiec, Moszczenica

75.    Tomasz Bernardyn, Turza

76.    Katarzyna Żegleń, Moszczenica

NAGAWCZYNA

Gminna Spółdzielnia Dębica ul. Drogowców 14, 39-200 Dębica Sklep Nagawczyna 13

77.    Faustyna Mądro, Nagawczyna

78.    Lucyna Skwarło, Nagawczyna

79.    Adam Święch, Zawierzbie

80.    Arkadiusz Mądro, Nagawczyna

NOWY TARG

Delikatesy "U Guzego" Grażyna Tylka, 34-400 Nowy Targ,ul. Grel 75

81.     Tomasz Komperda, Nowy Targ

82.    Alicja Garbacz, Nowy Targ

NOWY WIŚNICZ

P.H.U Gemini Piotr Burdak ul.Rynek 25/1, 32-720 Nowy Wiśnicz, Sklep Nowy Wiśnicz Rynek 27

83.    Aneta Stec, Stary Wiśnicz

84.    Agnieszka Śmietan, Kopaliny

85.    Mieczysław Burdak, Nowy Wiśnicz

86.    Władysław Kazior, Nowy Wiśnicz

87.    Janusz Kapust, Tarnów

88.    Kinga Papuła,  Królówka

89.    Mieczysław Burdak, Nowy Wiśnicz

90.    Maksym Zymanek, Tarnów

91.     Halina Burdak, Lipnica Dolna

92.    Władysław Kazior, Nowy Wiśnicz

93.    Aneta Stec, Stary Wiśnicz

94.    Władysław Kazior, Nowy Wiśnicz

95.    Anna Kazior, Kopaliny

96.    Aleksandra Serafin, Bochnia

97.    Adam Kazior,  Nowy Wiśnicz

98.    Adam Larwa, Tarnów

99.    Leszek Serafin, Bochnia

OSIECZANY

Gminna Spółdzielnia SCH Myślenice, Sklep w Osieczanach, ul. Przemysłowa 6, 32-400 Myślenice

100.   Tomasz Cziertwienin, Droginia

101.   Wanda Kapinos, Zasań

102.   Urszula Lenart, Trzemeśnia

103.   Irena Łapa, Osieczany

104.   Jarosław Dąbrowski,  Osieczany

PORĄBKA

FHU Jedynka, Tomasz Biliński, 32-854 Porąbka Uszewska

105.   Piotr Latocha, Dębno

PORĘBA K/ MYŚLENIC

Gminna Spółdzielnia SCH Myślenice, 32-400 Myślenice, ul. Przemysłowa 6, sklep nr 15 w Porębie k/ Myślenic

106.   Tadeusz Bartosz, Myślenice

ROPA

Firma Handlowo - Usługowa Leszek Szymczyk, Ropa 602, 385-312 Ropa

107.   Monika Siuta, Ropa

108.   Waldemar Sawski, Ropa

109.   Teresa Prorok, Ropa

110.   Krystyna Przybyło, Ropa

111.    Krystyna Przybyło, Ropa

112.   Waldemar Sawski, Ropa

113.   Dorota Obrzut, Ropa

ROŻNOWICE

Pawilon Handlowy "LARISA" Bożena Firlit  38-323 Rożnowice 359

114.   Elżbieta Pacyna, Rożnowice

115.   Bożena Bajorek, Rożnowice

RUDA

Zakład Produkcyjno – Handlowo – Usługowy Import – Eksport "KA-TRAK" Kazimierz Kilian, sklep w Rudej

116.   Helena Setera, Łączki Brzeskie

117.   Paweł Bawoł, Ruda

RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI

FHU. "FEWATERM" s.c. Ferdynand Czuba ,Waldemar Czuba, ,33-180 Gromnik, Chojnik 88, sklep w Rzepienniku Strzyżewskim

118.   Paweł Kamyk, Rzepiennik Biskupi

119.   Krystyna Kamyk, Rzepiennik Biskupi

120.   Elżbieta Kamyk, Rzepiennik Biskupi

SANOK

 

 

 

 

 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sanok, ul. Przemyska 22, 38-500 Sanok

121.   Barbara Koczera, Zagórz

122.   Dorota Stańczak,  Sanok

123.   Czesława Sobolak, Sanok

124.   Lucyna Bieniek, Sanok

125.   Stanisław Ciupka, Zarszyn

126.   Barbara Koczera, Zagórz

127.   Romana Sabat, Sanok

128.   Barbara Koczera, Zagórz

SĘKOWA

Gminna spółdzielnia „SCh” Sklep nr 1 Sekowa, 38-307 Sękowa

129.   Stanisława Rachel, Sekowa

SIEDLISKA

Sklep Spozywczo – Przemysłowy Wojciech Jurek

130.   Iwona Łatka, Siedliska

131.   Halina Pyjor, Siedliska

132.   Maria Styrkowiec, Siedliska

SKOMIELNA CZARNA

GS SCH Skomielna Czarna Sklep Nr 2 J. Wróbel, M. Ryszowska, 32-436 Tokarnia 674

133.   Zofia Jabcoń, Skomielna Czarna 

134.   Teresa Wróbel, Skomielna Czarna

135.   Maria Jabcoń, Skomielna Czarna

SKRZYSZÓW

Firma Handlowo - Transportowa Kazimierz Świdziński, 33-158 Skrzyszów 172B; Sklep 33-156 Skrzyszów 174B

136.   Krystyna Jeleń, Pilzno

   SROMOWCE WYŻNE     

Paweł Bańkosz, Sromowce Wyżne ul. Trzech Koron 20                           

137.   Franciszka Giblak, Sromowce Wyżne

STARA JASTRZĄBKA

F.H. "AK-POL" Wacław Kuszela,  39-216 Stara Jastrząbka

 

STARA WIEŚ

Sklep Spoż.-Przem. Jan Skotnicki,  36-200 Stara Wieś 473A

138.   Małgorzata Dydek, Stara Wieś

TARNOWIEC

Sklep Spożywczo Przemysłowy „Julita” Wiesław Dzida 38-204 Tarnowiec 262

139.   Agata Karamus, Brzezówka

140.   Stanisław Laba, Tarnowiec

141.   Rafał Tomasik, Dobrucowa

142.   Elżbieta Radoń, Wrocanka

143.   Genowefa Hańba, Tarnowiec

144.   Maria Klekot, Tarnowiec

TARNOWIEC

Sklep Spozywczo-Przemysłowy "Sam-Express" Grzegorz Armatys ul.Legionów 2,  33-112 Tarnowiec

145.   Zofia Gurak, Wola Przemykowska,

146.   Lucyna Czub, Meszna Opacka

147.   Irena Czarny, Wola Przemykowska

148.   Zofia Podraza, Poręba Radlna,

TOKI

F.H.U. Mieczysław Pięta, Toki 104, 38-230 Nowy Żmigród

149.   Maria Kuznecka, Toki

150.   Władysław Romanek, Toki

151.   Teresa Bałon, Nowy Żmigród

152.   Zofia Konopacka, Toki

153.   Adrian Wantuch, Toki

154.   Władysława Romanek, Toki

155.   Bogdan Gondek, Gorzyce

156.   Agnieszka Musiał, Nienaszów

157.   Danuta Gromek, Toki

158.   Teresa Bałoń, Nowy Żmigród

159.   Danuta Gromek, Toki

160.   Dorota Romanek, Toki

161.   Kazimierz Kolasa, Niemaszów

162.   Anna Baciak, Toki

163.   Justyna Baran, Sadki

164.   Magda Białogłowicz, Toki

TURZA

P.H. "BARBARA" Katarzyna Lechowicz 

33-167 TURZA 281A

165.   Danuta Martyka, Turza

166.   Tadeusz Stępień, Turza

167.   Janina Grzybek, Turza 

168.   Wiesław Bartusik, Turza

  TYLMANOWA

Danuta Majerczyk Sklep Spoż – Przem Tylmanowa 368, 35-451 Tylmanowa

169.   Irena Tworek, Tylmanowa

WIEWIÓRKA

Firma Handlowa Rafał, Grzegorz Tęcza Spółka Jawna Góra Motyczna 108, 39-204 Żyraków (sklep Wiewiórka 186)

170.   Magda Drobot, Dębica

WÓJTOWA

Gminna Spółdzielnia „SCH” Sklep nr 2 Wójtowa,  38-255 Lipinki

171.   Roman Trzaskoś, Wójtowa

172.   Dorota Karp, Wójtowa

173.   Agata Juszczyk, Wójtowa

174.   Maria Kosińska, Wójtowa

175.   Dorota Pabis, Szalowa

WRÓBLIK

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ROMEX” Roman Ziemiański, ul. Szkolna 1,  38-483 Wróblik Szlachecki

176.   Katarzyna Wietecha, Wróblik Szlachecki

177.   Angelika Czubska,  Wróblik Szlachecki

178.   Barbara Bednarz, Wróblik Szlachecki

179.   Krzysztof Bednarz, Wróblik Szlachecki

180.   Jadwiga Rolewicz, Wróblik Szlachecki

ZABRZEŻ

Gminna Spółdzielnia "SCH" Łącko,  33- 90 Łącko, sklep nr 8 - Zabrzeż

181.   Dorota Rekucka , Łącko

ZAGÓRZANY

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Stanisław Kozień 38-333 Zagórzany 226 A

182.   Krystyna Bugno, Zagórzany

183.   Andrzej Kukla, Zagórzany

184.   Wanda Pietrzyk, Zagórzany

185.   Anna Waląg, Zagórzany

186.   Katarzyna Pyznar, Gorlice

187.   Edyta Bochenek Zagórzany

188.   Maria Środulska , Zagórzany

189.   Elżbieta Świerczek, Zagórzany

190.   Karolina Sarna, Zagórzany

191.   Krystyna Wacławik, Kwiatonowice

ZARZECZE

F.U.H. "PARTNER' S.C. Ptaszkowa 684, 33-333 Ptaszkowa,  Sklep Zarzecze 147

192.   Agata Wolska, Dębowiec

ZBOROWICE

FHU „WERONIKA”  Pławna 100,  33-190 Ciężkowice

(sklep w Zborowicach)

193.   Bernadeta Wietecha, Pławna

194.   Bernadeta Wietecha, Pławna

195.   Marta Ligęza, Ciężkowice

196.   Halina Hadała, Sędziszowa

197.   Bernadeta Wietecha, Pławna

198.   Marek  Ligęza, Ciężkowice

199.   Zofia Ligęza,, Sędziszowa

200.  Bernadeta Wietecha, Pławna

 

NAGRODY DO ODBIORU od 27.09. 2010r. do 6.10. 2010r.

Przy odbiorze prosimy okazać dowód osobisty.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!


KONTAKT Z NAMI

38-300 Gorlice, ul. 11-go Listopada 48
tel./fax: 018 35 40 791

e-mail: hitpol@hitpol.pl

skype: hitpol.gorlice (godz. 8 - 16)

Jeśli w trakcie współpracy pojawił się problem zobacz,kto pomoże Ci go rozwiązać

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE

mapa


 


| Aktualności | Porady Hitpola | Przepisy Hitpola | Dokonania Hitpola | Talony Towarowe | Hitpol dla dzieci | Talony hitpola |

Wszelkie prawa zastrzeżone © HITPOL 2008