Strona główna arrow Ogólne warunki handlowe
Ogólne warunki handlowe
 Firma HITPOL realizuje rocznie dziesiątki tysięcy dostaw artykułów żywnościowych dla sieci zarządzanych sklepów HITPOL. Systematycznie i owocnie współpracuje z czołowymi, renomowanymi producentami żywności w Polsce. Jest znanym i cenionym partnerem handlowym na terenie Polski południowo ? wschodniej, który koordynuje przepływem towarów od sieci związanych handlowo dystrybutorów, do miejsc ich przeznaczenia.
 
Zarządzana sieć sklepów detalicznych HITPOL na Podkarpaciu oraz w Małopolsce stanowi ważnego odbiorcę tak z punktu widzenia obecnego potencjału handlowego, jak i przyszłego.
 
Firma stale pracuje nad powiększeniem swojego udziału w rynku i poprawą konkurencyjnej pozycji, poszerzeniem i pogłębieniem asortymentu. Pod tym względem zainteresowana jest ciągłym nawiązywaniem korzystnej współpracy handlowej z dostawcami artykułów spożywczych.
Oferta towarowa zarządzana i opracowana przez HITPOL obejmuje znane i cenione przez konsumentów pozycje. Znajdują się tu: towary markowe, reklamowane w TV, popularne towary o bardzo dobrej cenie, a także towary dyskontowe.

Asortyment jest nieustannie optymalizowany przez dostosowanie do regionalnych i lokalnych potrzeb oraz preferencji zakupowych konsumentów, potrzeb lokalnych i regionalnych rynków, polityki reklamowej producentów żywności, jak również ze względu na maksymalizację dochodowości jednostek franczyzowych HITPOL.
 
Wzbogacanie oferty o nowe marki, dostępne jak i współtworzone przez HITPOL promocje sprzedaży (obniżki cen, gazetka promocyjna, konkursy, degustacje) stanowią trwałe elementy naszego działania. Prężny, ciekawy i akceptowany przez klientów asortyment jest jednym z ważnych fundamentów wspólnie odnoszonych sukcesów. Dodatkowo gama towarów spożywczych poszerzona jest o asortyment nieżywnościowy - chemię gospodarczą i kosmetyki.

KONTAKT Z NAMI

38-300 Gorlice, ul. 11-go Listopada 48
tel./fax: 018 35 40 791

e-mail: hitpol@hitpol.pl

skype: hitpol.gorlice (godz. 8 - 16)

Jeśli w trakcie współpracy pojawił się problem zobacz,kto pomoże Ci go rozwiązać

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE

mapa


 


| Aktualności | Porady Hitpola | Przepisy Hitpola | Dokonania Hitpola | Talony Towarowe | Hitpol dla dzieci | Talony hitpola |

Wszelkie prawa zastrzeżone © HITPOL 2008